Milan gjen zëvendësuesin e Donnarummas

Futboll

Milan gjen zëvendësuesin e Donnarummas

Më: 4 mars 2021 Në ora: 18:16
Milan gjen zëvendësuesin e Donnarummas

Milan gjen zëvendësuesin e Donnarummas!

Rinovimi i Donnarumma-s po vonon dhe Milan po vazhdon të studiojë merkaton për një plan B për portën.

Një plan B që, sipas shtypit spanjoll, çon te Neto. Ish-portieri i Juventus-it dhe Fiorentina-s, aktualisht te Barcelona, do ta pranonte me shumë dëshirë sfidën kuqezi.

Zërat nga Spanja flasin për një huazim me të drejtën e blerjes për jo më pak se 15 milionë euro.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat