Reagon agjenti i Salah

Futboll

Reagon agjenti i Salah

Më: 5 mars 2021 Në ora: 11:31
Reagon agjenti i Salah

Mohamed Salah mund të jetë duke luajtur sezonin e fundit në Liverpool.

Ai nuk po kalon nëpër një formë të mirë dhe mbrëmë, në humbjen e Redsave 0-1 në shtëpi nga Chelsea, Salah u zëvendësua në minutën e 61-të.

Menjeherë pasa kësaj, ka reaguar edhe agjenti i futbollistit, Ramy Abbas Issa, i cili përmes ‘Twitter’, ka vendosur vetëm një pikë (.), një postim që mund të ketë shumë domethënie sa i përket të ardhmes së egjiptianit që raportohet se mund të shkojë në Madrid ose Barcelonë.

Salah këtë sezon deri më tani ka bërë 37 paraqitje në të gjitha garat, ka shënuar 24 gola.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat