Messi dhuron një asistim fantastik për Jordi Alban, Barça në avantazh ndaj Osasunas

Futboll

Messi dhuron një asistim fantastik për Jordi Alban, Barça në avantazh ndaj Osasunas

Më: 6 mars 2021 Në ora: 21:42
Lionel Messi dhe Jordi Alba

Lionel Messi është duke vazhduar me paraqitje fantastike.

Argjentinasi ishte protagonist në golin e shënuar ndaj Osasunas, të cilin e shënoi Jordi Alba.

Messi me një pasim të gjatë dhe maestral e gjeti spanjollin i cili shënoi në min (30’).

Barcelona është duke avancuar ndaj Osasunas me golin e Albas.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat