Begolli për sistemin VAR: Agim Ademi qer dy vite po e përmend, s’jemi të gatshëm, mos ia bëni qejfin vetës!

Futboll

Begolli për sistemin VAR: Agim Ademi qer dy vite po e përmend, s’jemi të gatshëm, mos ia bëni qejfin vetës!

Më: 7 mars 2021 Në ora: 22:27
Ish futbollisti i njohur, Granit Begolli

Ish futbollisti i njohur, Granit Begolli mendon se në Kosovë nuk ka kushte për të vendosur VAR-in në Superligën e Kosovës.

Ai thotë që presidenti i FFK’së, Agim Ademi po e përmend VAR-in qe dy vite, por nuk jemi të gatshëm.

Sipas Begollit VAR-i në Kosovë mund të vendoset vetëm në stadiumin “Fadil Vokrri”.

“Qe dy vjet ia ka nis Ademi ‘VAR-i, VAR-i’. Nuk jemi ne të gatshem, mos t’i bojmë vetit qejfin. Një stadium e kemi dhe ai është ky i Prishtinës”, tha Begolli.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat