Formacionet zyrtare: Inter – Atalanta

Futboll

Formacionet zyrtare: Inter – Atalanta

Më: 8 mars 2021 Në ora: 19:53
Foto ilustrim

Inter është nikoqir i Atalantas, në kuadër të xhiros së 26-të në Seria A.

“Neurazzurët” synojnë vetëm fitore në mënyrë që të mbajnë distancën në kreun e tabelës.

Ndërsa, Atalanta gjithashtu kërkon pikët e plota për garën që të përfundojnë në top katër dhe edicionin e ardhshëm të jenë të pranishëm në Ligën e Kampionëve.

Formacionet zyrtare:

Inter: Handanovic; Skriniar, De Vrij, Bastoni, Hakimi, Barella, Brozovic, Vidal, Perisic, Lautaro, Lukaku.

Atalanta: Sportiello; Toloi, Romero, Gjimshiti; Maehle, De Roon, Freuler, Gosens; Pessina, Malinovskyi; Zapata

Ndeshja zhvillohet në “San Siro” dhe nis në ora 20:45.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat