Manchester barazon me Milanin

Futboll

Manchester barazon me Milanin

Nga: K.Goca Më: 11 mars 2021 Në ora: 20:50
Manchester barazon me Milanin

Manchester Utd barazon me rezultat 1:1 me Milanin, në takimin e parë të tetës së finales së Europa League. 

Në minutën e fundit (90+2’) Milani shmang humbjen në “Old Trafford”, duke iu falënderuar golit të Kjaer.

Manchester Utd kaloi në epërsi në minutën e 50-të përmes futbollistit Diallo.
Megjithatë "Djajtë e Kuq" janë të pafat, në fund pësuan dhe i pret punë e vështirë në takimin e kthimit në "San Siro".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat