Sportisti i njohur konfirmon ndarjen me Sarën

Futboll

Sportisti i njohur konfirmon ndarjen me Sarën

Më: 13 mars 2021 Në ora: 11:20
Sportisti i njohur konfirmon ndarjen me Sarën

Tashmë është zyrtare. Iker Casillas dhe Sara Carbonero janë ndarë.

Lajmi është konfirmuar të premten mbrëma, kur si ish-futbollisti ashtu edhe gazetarja kanë treguar për këtë përmes një publikimi në llogaritë e tyre në Instagram se do të marrin rrugë të ndryshme duke filluar nga sot (mbrëmë).

Pas disa muajsh zëra për lidhjen e tyre romantike, të cilat janë intensifikuar javën e fundit, çifti ka vendosur të përfundojë historinë e tyre të dashurisë pas 11 vitesh së bashku.

Iker ka thënë se për shkak të fëmijëve të tyre, ata do të vazhdojnë të qëndrojnë afër njëri tjetrit për t’i rritur sic është më së miri dy fëmijët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat