Rikthehet në fundjavë dhe luhet në dy ditë

Futboll

Rikthehet në fundjavë dhe luhet në dy ditë

Më: 13 mars 2021 Në ora: 18:25
Rikthehet në fundjavë dhe luhet në dy ditë

Java e 25-të e Superiores nuk ka se si të mos ketë sfida finale, e madje do të luhet në dy ditë. Janë ndeshje interesante, madje të dielën zbresin në fushë, Partizani, Laçi, Tirana, Teuta, Kukësi e Vllaznia, si dhe Bylisi e Kastrioti.

Bien në sy duelet mes ekipeve që janë në garën për titullin kampion, ku Partizani luam me Teutën në fushën e vet, ndërsa Tirana shkon në Laç. Vllaznia ka një transfertë në Krujë, ndërsa në Ballsh shkon Kukësi që luan me Bylisin vendas.

Të hënën, në Fier, vendasit presoin Skënderbeun…Ja ndeshjet dhe oraret e sfidave të javës së 25-të në Superiore…

E dielë, ora 13:00

Bylis-Kukësi

Kastrioti-Vllaznia

Laçi-Tirana

Ora 16:00

Partizani-Teuta (“Elbasan Arena”)

E hënë, ora 13:00

Apolonia-Skënderbeu.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat