Ditë zie për Cristiano Ronaldon, ndërron jetë...

Futboll

Ditë zie për Cristiano Ronaldon, ndërron jetë...

Më: 16 mars 2021 Në ora: 18:46
Ditë zie për Cristiano Ronaldon, ndërron jetë...

Ditë zie për Cristiano Ronaldon, ndërron jetë daja i tij.

Një ditë zie për familjen e Cristiano Ronaldos, teksa ka ndërruar jetë daja i  tij, duke sjellë pikëllim në familjen e portugezit.

Lajmi është bërë i ditur nga motra e ylli portugez, e cila me anë të një postimi në “Instagram” ka ndarë dhimbjen me ndjekësit e saj.

Ndërkohë një postim prekës ka bërë dhe e ëma e Ronaldos, e cila shkruan :“Vëllai im, Zoti deshi të të marrë afër prindërve tanë, një yll më shumë në qiell. Pusho i qetë”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat