Lorik Cana nis pushimet me familjen në Dubai

Futboll

Lorik Cana nis pushimet me familjen në Dubai

Më: 18 mars 2021 Në ora: 20:57
Lorik Cana

Ish-kapiteni i Kombëtares së Shqipërisë ka vendosur të kaloj disa ditë pushimi.

Lorik Cana bashkë me gruan e tij kanë vendosur të pushojnë duke zgjedhur një nga vendet luksoze i cili po vizitohet tejet shumë nga fytyra të njohura publike shqiptare.

Ai ka zgjedhur Emiratet e Bashkuara Arabe kryesisht Dubain, derisa është së bashku me gruan Monican dhe fëmijët e tyre.

Lorik Cana postoi një fotografi nga atje teksa u pa duke shijuar detin dhe pranë mban vajzën. Tutje, edhe bashkëshortja e tij ka postuar një imazh derisa shijon rrezet e diellit.

Ndryshe, çifti po e kalojnë gjithë kohën së bashku duke iu përkushtuar më shumë familjes.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat