Ditë e keqe për Rashicën

Futboll

Ditë e keqe për Rashicën

Nga: K.G. Më: 20 mars 2021 Në ora: 17:27
Ditë e keqe për Rashicën

Werderi nga Bremeni mbetet pa pikë në konak të vetin, duke u mposhtur me rezultat 2:1 nga Wolfsburgu i Admir Mehmedit. 

Futbollisti Rashica u paraqit standard deri në minutën e 82-të, i cili pati ditë të keqe me skuadrën e tij, ndërsa Admir Mehmedi luajti titullar për Wolfsburgun dhe u zëvendësua në minutën e 86-të. 

Për Wolfsburgun shënuan Saargent (9'-autogol) e Weghorst (42') dhe për Werderin Mohwald (45').

Wolfsburgu është në vend të tretë me 51 pikë pas 26 jave në Bundesliga I dhe Werderi i 12-ti me 30 pikë të tubuara.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat