Napoli publikon listën e lojtarëve të ftuar ndaj Romës, mungon Rrahmani

Futboll

Napoli publikon listën e lojtarëve të ftuar ndaj Romës, mungon Rrahmani

Më: 20 mars 2021 Në ora: 21:09
Foto ilustrim

Napoli ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar në ndeshjen ndaj Romës.

Napoli ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar ndaj Romës, në ndeshjen e cila do zhvillohet në kuadër të xhiros së 28-të të Serie A.

Hysaj është i ftuar dhe është i gatshëm të përballet me “Giallorossët”, ndërsa Rrahmani ende nuk është i gatshëm as për këtë sfidë.

Lozano është rikthyer në formacionin bazë, ndërsa Di Lorenzo mungon.

Lista e plotë e lojtarëve të Napolit për përballjen me Romën.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat