Zyrtarizohet data e përballjes Inter-Sassuolo

Futboll

Zyrtarizohet data e përballjes Inter-Sassuolo

Më: 24 mars 2021 Në ora: 15:13
Zyrtarizohet data e përballjes Inter-Sassuolo

Zyrtarizohet data e përballjes Inter-Sassuolo!

Liga e serisë A ka zyrtarizuar datën e ndeshjes Inter-Sasusolo, e shtyrë për shkak të infektimit të disa lojtarëve zikaltër me COVID-19 (D’Ambrosio, Handanovic, De Vrij, Vecino dhe dy pjesëtare të stafit teknik.

Kjo ndeshje, që i përket javës së 28-të të Serisë A, do të zhvillohet më 7 prill, në orën 18:45.

Në të njëjtën ditë dhe orë do të luhet edhe sfida e prapambetur, Juventus – Napoli. Janë përcaktuar edhe datat dhe oraret e ndeshjeve nga java e 30-të deri në javën e 34-t.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat