Garazhi i ëndrrave i Dolores Aveiro: Cristiano Ronaldo befason nënën e tij

Futboll

Garazhi i ëndrrave i Dolores Aveiro: Cristiano Ronaldo befason nënën e tij

Më: 24 mars 2021 Në ora: 17:08
Garazhi i ëndrrave i Dolores Aveiro: Cristiano Ronaldo befason nënën e tij

Surpriza njëra pas tjetrës për nënën. Cristiano Ronaldo nuk pushon sa i përket dhuratave që bën për nënën e tij Dolores. Znj. Aveiro, shumë krenare për djalin, është veçanërisht e çmendur për veturat marramendëse që sulmuesi i Juventus blen për të në çdo rast.

Për shembull, 100 mijë euro Mercedes GLC Coupè 350, dhënë si një dhuratë për ditën e nënës.

Por 65-vjeçarja është me të vërtetë e çmendur për Porsche Boxster-in e saj të bardhë, të cilin CR7 ia dhuroi në 2015-tën për Krishtlindje dhe veçanërisht për ditëlindjen e saj.

Siç mund të shihet nga profili i saj në Instagram, Dolores shpesh shfaqet në shoqërinë e makinës së saj dhe gjithmonë e qeshur. “Këtu është lodra që më dha i dashuri im”, shkroi ajo ditën kur e mori për herë të parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat