Anulohet sfida në Barcelonë?

Futboll

Anulohet sfida në Barcelonë?

Më: 25 mars 2021 Në ora: 11:46
Anulohet sfida në Barcelonë?

Anulohet sfida në Barcelonë?

Gjashtë lojtarë të Real Valladolid kanë rezultuar pozitiv për koronavirusin.

Sipas “Diario Sport”,  disa nga lojtarët që testuan negativisht po shfaqin simptoma të virusit. Ndeshja midis Barcelonës dhe Valladolid, e cila do të zhvillohet më 5 prill, mund të shtyhet.

Barcelona nuk do të ketë asnjë lojë deri në atë date, ndërsa pas përplasjes në Valladolid, katalanasit përballen me Real Madridin më 10 prill në stadiumin në Madrid.

Për momentin, klubet janë në pushime, pasi po luhen ndeshjet kombëtare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat