Ra në tokë pa ndjenja, Moussa Dembele rikthehet në stërvitje

Futboll

Ra në tokë pa ndjenja, Moussa Dembele rikthehet në stërvitje

Më: 26 mars 2021 Në ora: 17:43
Moussa Dembele

Të martën, gjatë stërvitjes së Atletico Madrid, Moussa Dembele u shemb në tokë.

Francezi, i cili mbërriti tek madrilenët këtë dimër nga Lyon në formë huazimi, në një moment nuk u ndje mirë dhe ra në tokë pa ndjenja, shkaku i rënies së tensionit.

Fatmirësisht, stafi mjekësor i madrilenëve ndërhyri shpejt dhe gjendja e sulmuesit u përmirësua. I kthyer në stërvitje ditën e sotme, futbollisti 24-vjeçar dha lajmet rreth gjendjes së tij.

"Përsëri! Më shumë frikë sesa dëm. Faleminderit për mesazhet tuaja të ngrohta dhe vëmendjen tuaj ”.

Një mesazh për t'i qetësuar të gjithë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat