Para ndeshjes me Suedinë, Pacolli kujton Cimën

Futboll

Para ndeshjes me Suedinë, Pacolli kujton Cimën

Më: 28 mars 2021 Në ora: 17:21
Foto

Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli ka kujtuar edhe një herë legjendën e humorit, Rasim Thaçi-Cima i cili ndërroj jetë para pak ditësh nga Covid-19.

Sonte kur Kosova zhvillon ndeshjen ndaj Suedisë për kualifikime në Botërorin 2022, Pacolli u shpreh se nuk mundet pa menduar edhe për artistin Cima.

“Kur Kosova sonte nis kualifikimet për Botërorin 2022, përballë Suedisë në stadiumin “Fadil Vokrri” nuk mundem pa menduar edhe për artistin tonë të dashur, Cimën, i cili do të ishte shumë i lumtur sonte.

Ekipit i urojmë fat dhe fitore”, ka shkruar ai në rrjetin e tij social Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat