Napoli kërkon mbi 70 milionë euro për Koulibalyn

Futboll

Napoli kërkon mbi 70 milionë euro për Koulibalyn

Më: 29 mars 2021 Në ora: 17:37
Kalidou Koulibaly

E ardhmja e Kalidou Koulibalys mbetet e paqartë.

Mediat italiane kanë raportuar të hënën se mbrojtësi senegalez nuk ka vendosur ende.

Napoli për ta liruar mbrojtësin po kërkon mbi 70 milionë euro.

Interesim për senegalezin kanë shprehur skuadrat, si Manchester United, PSG dhe Liverpool. Koulibaly ka kontratë me Napolin deri në vitin 2023.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat