Formacioni i mundshëm i Liverpoolit ndaj Arsenalit

Futboll

Formacioni i mundshëm i Liverpoolit ndaj Arsenalit

Më: 2 prill 2021 Në ora: 23:18
Foto ilustruese

Nesër me fillim nga ora 21:00 do të zhvillohet takimi ndërmjet Arsenalit dhe Liverpoolit, duel ky në kuadër të xhiros së 30’të në Premierligë.

Nga shumë mungesa që ka Klopp, mediat angleze tashmë kanë zbuluar 11-shen e mundshëm të Liverpoolit ndaj Arsenalit.

Liverpooli në mbrojtje me gjasë do të fillojë me Phillips në qendër të mbrojtjes dhe Kabak, ndërsa anësor do të jenë Arnold e Robertson.

Më poshtë mund të shikoni formacionin e plotë të publikuar nga, ‘Anfield Watch’.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat