E paqartë e ardhmja e Cristiano Ronaldos

Futboll

E paqartë e ardhmja e Cristiano Ronaldos

Më: 4 prill 2021 Në ora: 12:34
E paqartë e ardhmja e Cristiano Ronaldos

Juventusi është në një situatë të palakmueshme dhe ka ngec në luftë për titull në Serie A.

E paqartë e ardhmja e Cristiano Ronaldos tek Juventusi, zbulohet së fundmi dëshira e yllit portugez

Dëshira e Cristiano Ronaldos është respektimi i kontratës së tij me Juventusin, por me një vend në Champions të munguar për sezonin e ardhshëm e ardhmja e yllit portugez mund të ndryshojë krejtësisht.

Sipas asaj që raporton e përditshmja sportive italiane “TuttoSport”, askush nuk dëshiron ta mendojë këtë fakt në shtëpinë e Juventusit, sidomos Ronaldo i cili nuk do të ishte i lumtur të mos aktivizohej në kompeticionin e tij, në Champions.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat