Ja si kërcet flakareshi te femrat dhe katër karton të kuq 

Futboll

Ja si kërcet flakareshi te femrat dhe katër karton të kuq 

Nga: K.G. Më: 10 prill 2021 Në ora: 13:00
Ja si kërcet flakareshi te femrat dhe katër karton të kuq 

Futbollistet e Portland Thorns dhe Kansas City treguan nivel më të lartë të futbollit, kështu që përveç lëvizjeve që dijnë të mahnitin femrat, ata gjithashtu treguan edhe agresivitet në lojë që do të ia kishin lakmi edhe luftëtarët e MMA-së.

Ato ishin shumë agresive, aq të ashpra saqë arbitri duhej të reagonte, kështu që ai kishte shumë punë për të bërë në këtë ndeshje dhe shpërndau katër kartona të kuq.

Aty kërcet edhe flakareshi dhe ngritën tensionet.

E gjitha kjo që ndodhi në minutën e 90-të të lojës, dhe kjo ngjarje ka bërë edhe jehonë sportive.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat