Werder Bremen – RB Leipzig, ky është vendimi për Milot Rashicën

Futboll

Werder Bremen – RB Leipzig, ky është vendimi për Milot Rashicën

Më: 10 prill 2021 Në ora: 15:20
Werder Bremen – RB Leipzig, ky është vendimi për Milot Rashicën

Werder Bremen – RB Leipzig, ky është vendimi për Milot Rashicën!

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën në mes të Werder Bremen dhe RasenBallsport Leipzig.

Milot Rashica e nis nga stoli këtë takim.

Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës ka zhvilluar vetëm 19 ndeshje deri më tani këtë edicion, s’ka shënuar asnjë gol – ka dhuruar 5 asistime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat