Bayerni dështon

Futboll

Bayerni dështon

Nga: K.G. Më: 10 prill 2021 Në ora: 17:24
Bayerni dështon

Union Berlini befason për të mirë, duke fituar pikë në stadiumin "Allianz Arena" në Munih. 

Bayerni dështon si vendas, duke u nda baras (1:1) me Union Berlinin. 

Bavarezët kaluan në epërsi në minutën e 68-të me golin e Musialas dhe mysafirët e barazuan katër minuta (86') pa përfunduar sfida, duke iu falënderuar futbollistit Ingvartsen. 

Bayerni kryeson me 65 pikë dhe Union Berlini ngritët në pozitën e tetë me 40 sosh.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat