Vllaznia barazon

Futboll

Vllaznia barazon

Më: 10 prill 2021 Në ora: 18:10
Vllaznia barazon

Është mbyllur në barazim pa gola supersfida e javës së 27-të të Kategorisë Superiore, mes Laçit dhe Vllaznisë.

Pavarësisht lojës së bukur dhe ritmit të kënaqur, në fund, të dy skuadrat nuk shkuan më shumë se barazimi pa gola.

Një rezultat ky që i shkon më shumë përshtat rivalëve të Teutës dhe Partizanit.

Për sa i përket ndeshjes, shkodranët ishin më kërkues në pjesën e parë, duke prodhuar plot 3 raste të rrezikshme, ndërkohë që fragmenti i dytë i lojës, foli më së shumti për kurbinasit e Duros.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat