Milani në epërsi

Futboll

Milani në epërsi

Më: 10 prill 2021 Në ora: 18:25
Milani në epërsi

Skuadra e Milanit ka shënuar golin e parë dhe të epërsisë në ndeshjen ndaj Parmas në Serie A.

Në “Ennio Tardini”, Parma dhe Milan janë duke zhvilluar ndeshjen e vlefshme për javën e 30-të.

“Rossonerët” janë duke udhëhequr me rezultatin 0:1, pas golit të shënuar nga Ante Rebic në minutën e tetë.

Milani synon fitore dhe të ruajë ende hapin për vend të parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat