Maldini: Kemi besim në Mandzukic, Ibra është afër të nënshkruajë

Futboll

Maldini: Kemi besim në Mandzukic, Ibra është afër të nënshkruajë

Më: 10 prill 2021 Në ora: 18:49
Zlatan Ibrahimovic dhe Mandzukic

Drejtori sportiv i Milanit, Paulo Maldini, ka folur për rinovimin e kontratës së Zlatan Ibrahimovic.

Paolo Maldini duke folur për “SkySport” ka treguar situatën me Zlatan Ibrahimovic.

“Ibra është shumë afërt të rinovojë kontratën. Mungojnë vetëm disa detaje të vogla”, tha ai.

Maldini foli edhe për Mandzukic.

“Është për të ardhur keq situata e tij sepse mendoja që nuk do të përkeqësohej, por ky është rreziku kur nuk luan një kohë të gjatë, pra është rreziku fizik”, tha Maldini.

“Në të (Mandzukic), megjithatë kemi besim”, përfundoi Paolo Maldini.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat