Chelsea në formë, shënon dy gola

Futboll

Chelsea në formë, shënon dy gola

Më: 10 prill 2021 Në ora: 18:54
Chelsea në formë, shënon dy gola

Skuadra e Chelseas ka shënuar dy gola të shpejt në ndeshjen ndaj Crystal Palace në Premier Ligë.

Në “Selhust Park”, Crystal Palace dhe Chelsea janë duke zhvilluar ndeshjen e vlefshme për javën e 30-të.

“Blutë” kanë arritur që brenda një minuti të shënojnë dy gola dhe tani janë duke udhëhequr me rezultatin 0-2.

Kai Havertz shënoi fillimisht në minutën e nëntë, kurse Christian Pulisic në të dhjetën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat