Nuk mungon Muriqi

Futboll

Nuk mungon Muriqi

Më: 11 prill 2021 Në ora: 12:38
Nuk mungon Muriqi

Lazio publikon listën e futbollistëve të ftuar ndaj Veronës, nuk mungon Muriqi!

Sot do të zhvillohet takimi ndërmjet Veronës dhe Lazios, duel ky në kuadër të xhiros së 30’të në Serie A.

Simone Inzaghi tashmë ka publikuar listën e të ftuarve për këtë takim, ku në sulm bën pjesë edhe Vedat Muriqi.

Lazio kërkon pikë të plota,që i duhen më shumë se kurrë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat