Guardiola dëshiron Lukakun?

Futboll

Guardiola dëshiron Lukakun?

Më: 11 prill 2021 Në ora: 12:51
Guardiola dëshiron Lukakun?

Guardiola dëshiron Lukakun? Betohem se nëse do ta blejë…

Antonio Kasano rikthehet të flasë për Interin në kanalin zyrtar të Kristian Vierit, në “Bobo TV”: Interi fitoi 2-1 ndaj Sasuolos dhe shkoi në +11 pikë nga vendi i dytë.

Ky është një sinonim që futbolli ynë po përjeton. Shihni Bajernin e Mynihut që po bën një lojë spektakolare.

Guardiola dëshiron Lukakun? Betohem se nëse arrin ta blejë Lukakun nuk do të bëj më tifo për Guardiolën. Mendimi im është që këto janë vetëm thashetheme që prokurorët po tallen për të marrë rinovim në shifra të larta”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat