Interi në vështirësi ndaj Cagliarit!

Futboll

Interi në vështirësi ndaj Cagliarit!

Më: 11 prill 2021 Në ora: 13:30
Interi në vështirësi ndaj Cagliarit!

Interi në vështirësi ndaj Cagliarit!

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Inter-Cagliari, e vlefshme për xhiron e 30-të në Serie A.

Rezultati pas 45 minutave të parë është si ai i fillimit, 0:0.

Ekipi i drejtuar nga Antonio Conte pati kontrollën e topit dhe administroi lojën duke krijuar edhe disa raste të mira, por portat nuk u tundën.

Një fitore eventuale sot do t’i ndihmonte Interit edhe më shumë në garë për titullin e Serie A.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat