Schalke fiton më në fund, Mustafi 12 minuta

Futboll

Schalke fiton më në fund, Mustafi 12 minuta

Nga: K.G. Më: 11 prill 2021 Në ora: 17:23
Schalke fiton më në fund, Mustafi 12 minuta

Schalke 04 shënoi fitore minimale me rezultat 1:0 ndaj Augsburgut. 

Mbrojtësi Shkodran Mustafi u paraqit në 12 minutat e fundit për Schalken, duke iu gëzuar kësaj fitore por që kanë pak shpresa për të mbetur në Bundesliga I. 

Serdar në minutën e 4-të shënoi golin e fitores. 

Pas javës së 28-të, Schalke zë vendin e fundit me 13 pikë dhe Augsburg është  i 11-ti me 32 sosh.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat