Daku: Sa ekipe bien prej ligës, apo vetëm Besa?

Futboll

Daku: Sa ekipe bien prej ligës, apo vetëm Besa?

Më: 11 prill 2021 Në ora: 18:16
Daku: Sa ekipe bien prej ligës, apo vetëm Besa?

Sulmuesi i Ballkanit, Mirlind Daku ka reaguar pas thashethemeve të fundit.

Ka spekulime të shumta për dallavere të skuadrave në mes vete, sidomos këto që janë në ‘rrezik’ për reniën nga Superliga.

Daku përmes një postimi në Instagram ka reaguar kështu (pa ndërhyrje):

“Sa ekipe bin prej lige apo vetem Besa e Pejes?”, shkroi ai.

Ndërkohë, pos garës së ashpër për titull mes Ballkanit, Dritës dhe Prishtinës, edhe shumë skuadra janë duke ‘luftuar’ për mbetjen në Superligë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat