PSG i vihet pas yllit të Liverpoolit, për ta zëvendësuar Mbappe

Futboll

PSG i vihet pas yllit të Liverpoolit, për ta zëvendësuar Mbappe

Më: 11 prill 2021 Në ora: 21:51
Kylian Mbappe

Sipas “Telefoot”, PSG e shohin yllin e Liverpoolit, Mohamed Salah si favoritin për ta zëvendësuar Kylian Mbappen.

E ardhmja e francezit shihet larg “Parkut të Princave”, meqenëse ka refuzuar rinovimin dhe ëndërron kalimin te Real Madrid.

Mbappe thuhet se ia ka bërë të qartë “Parisienëve” se do largohet në verë, andaj gjiganti francez është në kërkim të pasuesit.

Sipas gazetës italiane, Salah shihet si më favoriti dhe negociatat tashmë kanë nisur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat