Juventus – PSG, shkëmbejnë lojtarët

Futboll

Juventus – PSG, shkëmbejnë lojtarët

Më: 12 prill 2021 Në ora: 14:35
Mauro Icardi, Paulo Dybala

Juventusi dhe Paris Saint-Germani mund t’i shkëmbejnë lojtarët.

Mediat italiane kanë bërë të ditur se drejtuesit e klubit të Juventusit i kanë ofruar PSG-së, Paulo Dybalan për Mauro Icardin.

Dybala nuk ka pranuar vazhdimin e kontratës dhe do të shitet gjatë kësaj vere. Në situatë të njëjtë është edhe Icardi, që do të largohet nga PSG-ja.

Për Dybalan interesim kanë shprehur edhe skuadra si Manchester Unitedi dhe Arsenali.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat