Bordi i Barcelonës ka dyshime te Koeman

Futboll

Bordi i Barcelonës ka dyshime te Koeman

Më: 12 prill 2021 Në ora: 17:38
Ronald Koeman

Humbja e dhimbshme në “El Clasico” kundër Real Madridit, ndoshta do këtë efekt të madh në titull dhe në të ardhmen e trajnerit të Barcelonës, Ronald Koeman.

Koeman që u punësua si trajner verën e kaluar, ka nisur të këtë probleme me bordin e Barcelonës

Sipas La Sexta, e ardhmja e Koeman nuk është e sigurt dhe gjithçka do të kuptohet pasi të përfundojë ky edicion.

Thuhet se bordi ka dyshime te tekniku holandez, andaj ka nisur të vëzhgojë trajnerët e tjerë që ndoshta do ta zëvendësojnë.

Mediat spanjolle raportojnë se mos marrëveshja mes bordit dhe Koeman është fajësimi i VAR-it pas humbjes në “El Clasico”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat