Plani i Zidane që Valverde të luaj kundër Liverpool

Futboll

Plani i Zidane që Valverde të luaj kundër Liverpool

Më: 12 prill 2021 Në ora: 22:44
Zinedin Zidane

Trajneri i Real Madrid, Zinedin Zidane ka një plan në lidhje me futbollistin, Fede Valverde.

Mesfushori nga Uruguai është i lënduar, por pritet që të luaj kundër Liverpool.

Sipas “Marca”, plani është që Fede Valverde të injektohet me një injeksion që zvogëlon dhimbjet.

Ky plan është i rrezikshëm pasi lëndimi mund të bëhet edhe më i keq, por Valverde është i gatshëm të rrezikoj.

Ndeshja e parë mes Real Madridit dhe Liverpoolit ka përfunduar me rezultat 3:1.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat