Ismet Munishi çuditë me analizë: Dallimi në mes të kafshëve dhe njerëzve...

Futboll

Ismet Munishi çuditë me analizë: Dallimi në mes të kafshëve dhe njerëzve...

Nga: K.G. Më: 13 prill 2021 Në ora: 22:18
Ismet Munishi çuditë me analizë: Dallimi në mes të kafshëve dhe njerëzve...

Kryetrajneri i klubit të futbollit Gjilani, Ismet Munishi, bën një lloj analize shumë të shkurtër dhe të çuditshme.

Munishi njihet si gjithmonë me deklarata të nxehta dhe me ndonjë postim provokues.

“Dallimi në mes të kafshëve dhe njerëzve është se kafshët kurrë nuk do të lejonin që kopesë t’i prijë kafsha më e pa mençur.

P.S: Jam duke e shiku një emision dhe po mahnitem të dashur miq”, ka shkruar Munishi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat