Milan përgatit ofensivën

Futboll

Milan përgatit ofensivën

Më: 14 prill 2021 Në ora: 17:00
Milan përgatit ofensivën

Milan përgatit ofensivën për sezonin e ardhshëm në merkato.

Sipas asaj që raporton “MilanNews.it”, është parashikuar një takim midis drejtuesve kuqezi dhe agjentit të talentit të Dortmundit U-17, Vasco Walz.

Agjenti, Hektor Peris gjatë orëve të ardhshme do të zbarkojë në Milano për të arritur akordin përfundimtar për kalimin e mesfushorit 16-vjeçar gjerman nga skuadra e Borusias së Dortmundit tek kuqezinjtë e Milanit, transmeton Panorama.

Për Milanin do të ishte një blerje e perspektivës duke parë talentin dhe moshën e tij të re.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat