Trajneri Koeman nuk impresionohet ende nga shqiptari

Futboll

Trajneri Koeman nuk impresionohet ende nga shqiptari

Më: 15 prill 2021 Në ora: 16:59
Trajneri Koeman nuk impresionohet ende nga shqiptari

Barcelona ka publikuar listën sa i përket finales që do të zhvillojë në Kupë ndaj Atletiko Bilbaos.

Mungesa e madhe për trajnerin Koeman do të jetë Ansu Fati i cili është i dëmtuar dhe nuk mund të luajë në fazën e fundit të kompeticionit.

Koeman ka thirrur disa lojtarë të Barcelonës B ku mes emrave mund të veçojmë Inaki, Ilaix, Mingueza dhe Arnau.

Sërish është Rei Manaj që nuk e merr mundësinë e debutimit te katalanasit pavarësisht se është emri i parë që kryeson te akademia me më shumë gola të realizuara në këtë sezon.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat