Merakli në femra

Futboll

Merakli në femra

Më: 16 prill 2021 Në ora: 18:12
Balotelli

Përsëri dashuri mes futbollistit Mario Balotelli dhe brazilianes Dayane Mello.

Për momentin, çifti po mban gojën mbyllur, por prej javësh po flitet për një flirt mes të dyve, të cilët kanë qenë të dashur edhe në të kaluarën.

Lajmin e konfirmon edhe revista italiane “Chi”.

“Sot ata u bashkuan dhe filluan një histori dashurie nga e para, larg kamerave. Këtë herë lojtari ka qëllime serioze”, shkruan e përjavshmja italiane.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat