Dortmund frikëson Chelsea-n

Futboll

Dortmund frikëson Chelsea-n

Më: 17 prill 2021 Në ora: 12:44
Dortmund frikëson Chelsea-n

Dortmund frikëson Chelsea-n me kërkesën e çmendur!

Jude Bellingham është një nga lojtarët më të përfolur të momentit pas paraqitjeve të bëra me Borussia Dortmund në Champions League.

Chelsea e ka vënë në shënjestër dhe do të donte ta blinte për sezonin e ardhshëm, por klubi gjerman është një “dyqan” shumë i shtrenjtë.

Verdhezinjtë, në fakt, kërkojnë 115 milionë euro për 17-vjeçarin, sipas Euroosport.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat