Gjilani - Llapi, sfidë interesante

Futboll

Gjilani - Llapi, sfidë interesante

Më: 17 prill 2021 Në ora: 13:20
Gjilani - Llapi, sfidë interesante

Gjilani do të ballafaqohet me Llapin në kuadër të xhiros së 29-të në Superligën e futbollit të Kosovës.

Gjilani pret sot Llapin me fillim nga ora 15:00 në stadiumin “Agim Ramadani-Katana” në Gjilan.

Skuadra nga Gjilani ka formën më të mirë në pesë ndeshjet e fundit duke i fituar tri sfida, barazuar një dhe humbur një.

Skuadra nga Podujeva në pesë ndeshjet e fundit ka një bilanc të përafërt me atë të Gjilanit, duke fituar tri ndeshje dhe duke i renditur dy humbje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat