Rashani, shënues i dyfishtë në Turqi

Futboll

Rashani, shënues i dyfishtë në Turqi

Më: 17 prill 2021 Në ora: 14:33
Rashani, shënues i dyfishtë në Turqi

Elbasan Rashani shënon dy gola në Turqi!

Është duke u zhvilluar takimi i Superligës së Turqisë mes Denizlispor dhe Erzurum BB, raporton Insporti.

Elbasan Rashani ka shënuar dy gola për skuadrën e tij në minutat e fundit të takimit, duke kthyer rezultatin nga 2:1 në 2:3.

Goli i parë erdhi pas një asistimi nga Oltan Karakullukcu në minutën e 79-të, teksa i dyti në minutën e 86.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat