Bayerni kërkon të shfrytëzojë gabimin e Leipzigut

Futboll

Bayerni kërkon të shfrytëzojë gabimin e Leipzigut

Më: 17 prill 2021 Në ora: 15:07
Bayerni kërkon të shfrytëzojë gabimin e Leipzigut

Bayerni kërkon të shfrytëzojë gabimin e Leipzigut!

Janë publikuar formacionet për sfidën mes Wolfsburg dhe Bayern Munich.

Bayerni do të jetë sërish pa sulmuesin, Robert Lewandowski.

Lideri i Bundesligës do të tentojë të shfrytëzojë gabimin Leipzig, që mori vetëm një pikë këto xhiro dhe tani Bayerni ka shansin të shkojë në shtatë pikë diferencë me vendin e dytë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat