Chelsea – City kërkojnë finalen Kupës FA, formacionet zyrtare

Futboll

Chelsea – City kërkojnë finalen Kupës FA, formacionet zyrtare

Më: 17 prill 2021 Në ora: 17:53
Foto ilustrim

Dy gjysmëfinalistët e Ligës së Kampionëve nga Anglia sot do të ballafaqohen në gjysmëfinalen e Kupës FA.

Ndeshja fillon nga ora 18:30 dhe të dy skuadrat tashmë i kanë publikuar formacionet zyrtare:

Chelsea: Kepa, Azpilicueta, Silva, Rudiger, James, Jorginho, Kante, Chilwell, Ziyech, Werner, Mount

Manchester City: Steffen, Cancelo, Dias, Laporte, Mendy, Rodrigo, Fernandinho, De Bruyne, Torres, Sterling, Jesus

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat