Laporta i thotë ‘jo’ Haalandit,

Futboll

Laporta i thotë ‘jo’ Haalandit,

Më: 17 prill 2021 Në ora: 18:57
Laporta i thotë ‘jo’ Haalandit,

Laporta i thotë ‘jo’ Haalandit, ja kush është i preferuari i Presidentit të Barcelonës

Presidenti i klubit katalanas, Barcelonas, Joan Laporta, ka shprehur preferencat e tij lidhur me atë se kush do të jetë në qendër të sulmit të klubit blaugran dhe në preferencat e tij nuk është dyshja Mbappe, Haaland.

Së fundmi është përfolur shumë se opsioni më i mirë për repartin e sulmit te Barcelona është norvegjezi i Borussia Dortmundit, Haaland.

Por, sipas kreut të skuadrës katalanase, Laporta, sulmuesi brazilian, përkatësisht, ish-sulmuesi i barcelonës, Neymar do të ishte zgjedhja më e mirë për ta rikthyer 11 e Koeman.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat