Pique dhe Griezmann pritet të startojnë ndaj Ath Bilbaos

Futboll

Pique dhe Griezmann pritet të startojnë ndaj Ath Bilbaos

Më: 17 prill 2021 Në ora: 19:38
Pique dhe Griezmann pritet të startojnë ndaj Ath Bilbaos

Barcelona do të përballet me Athletic Bilbao në kuadër të finales së Copa del Rey.

Barcelona do të përballet me Athletic Bilbaon në kuadër të finales së Copa del Rey.

“Blaugranët” dëshirojnë fitore me çdo kusht pasi  herën e fundit u mposhtën nga Bilbao.

Por, sipas të gjitha gjasave, Gerard Pique dhe Antoine Griezmann do të startojnë nga fillimi në këtë takim.

Pique nuk mundi të jetë protagonist as në “El Clasico” shkaku i lëndimit dhe Griezmann po vuan nga vendimet e Koeman.

Por, sipas “Sportes.com”, dyshja sonte do të fillojë takimin nga fillimi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat