Halili: Shpresonim të ecnim drejt titullit, por pas…

Futboll

Halili: Shpresonim të ecnim drejt titullit, por pas…

Më: 17 prill 2021 Në ora: 19:45
Halili: Shpresonim të ecnim drejt titullit, por pas…

I zhgënjyer në maksimum, presidenti i Tiranës, Refik Halili, shuan përfundimisht shpresat për titull të skuadrës së tij.

Pas ndeshjes, ai pohoi shkurtimisht për “Panorama Sport” se ekipi që ai financon është shumë larg titullit kampion.

“Ky ishte fati, e kthyem disavantazhin dje u barazuam. Kishim shumë shpresa te vazhdonim të ecnim para drejt titullit.

Mendoj që tani jemi shume larg për ta arritur titullin. Shpresonim të ecnim para dhe kjo ishte ndeshja që duhej ta fitonim. Ishte një gabim i rëndë që pësuam golin dhe aty mbaroi gjithçka”, përfundoi Halili.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat