Hashani: A duhet me pas viktima për me pas drejtësi?

Futboll

Hashani: A duhet me pas viktima për me pas drejtësi?

Nga: K.G. Më: 18 prill 2021 Në ora: 11:42
Hashani: A duhet me pas viktima për me pas drejtësi?

I qiti hije të keqe futbollit incidenti në Fushë Kosovë mes Fushë Kosovës dhe Vjosës së Shtimes, në kuadër të Ligës së Dytë të Kosovës.

Kryetrajneri i Vjosës, Erdin Hashani, ish futbollist i mirënjohur, reagon ashpër.

“Tash kur hynë tifozët në fushë edhe te sulmojnë çka duhet më shumë? 

Me pas nndonjë viktimë?

A duhet me pas viktima për me pas drejtësi?

Pse nuk ka drejtësi pa viktima!!!”, reagon Hashani.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat