Harry Kane flet pas shkarkimit të Mourinhos

Futboll

Harry Kane flet pas shkarkimit të Mourinhos

Më: 19 prill 2021 Në ora: 16:26
Harry Kane dhe Jose Mourinho

Sulmuesi i Tottenhamit, Harry Kane ka thyer heshtjen për herë të parë pas shkarkimit të Jose Mourinhos.

Tekniku portugez pas 17 muajve në krye të Spurs u shkarkua për arsye të rezultateve jo të mira.

Kane ka falënderuar Mourinhon duke i uruar suksese në të ardhmen.

“Faleminderit për gjithçka trajner. Kënaqësi të punojmë se bashku. Të uroj më të mirat në sfidën e radhës”, shkroi ai në Twitter.

Kane ka shkëlqyer në urdhrat e Mourinhos duke u përmirësuar në shumë aspekte.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat